Nowa oferta – sprawdź !

Realizacja naszej inwestycji przebiega zgodnie z planem. Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy zmian terminów w jej realizacji. Dla naszych potencjalnych klientów wprowadzamy do naszej oferty bardzo atrakcyjny system płatności, który będzie ważny do odwołania – śpiesz się !

Elewacja przyziemia, północna, oraz zachodnia budynku WP1 jest już pokryta ociepleniem, rozpoczynamy jej tynkowanie. Niebawem rozpoczniemy realizację prac nad elewacją wentylowaną od strony dziedzińca, na której znajdzie się blacha cor-ten.

Kontynuujemy prace związane z elewacją ceglaną budynku WP3.

Cały budynek ma już wykonaną konstrukcję dachu, oraz jego pokrycie.

Rozpoczęliśmy prace związane z zagospodarowaniem terenu. Pokrycie jezdni, oraz chodników zostanie wykonane z materiałów postarzanych nawiązujących do charakteru inwestycji.

Przypominamy iż nasze biuro sprzedaży pracuje zdalnie. Wszystkie mieszkania i lokale, można oglądać na budowie po wcześniejszym umówieniu, po godzinach zamknięcia placu budowy tj. po godzinie 17.00 w dni robocze. W przypadku zainteresowania, istnieje również możliwość przeprowadzenia wideokonferencji ze spacerem po danym lokalu mieszkalnym czy użytkowym. Zapraszamy !

T: 731 555 701

biuro@apartamentydragonow.pl